Beide attesten nodig voor uw verkoop? Ecotest regelt het all-in.
Moet je jouw woning in Sint-Katelijne-Waver verkopen en heb je zowel een EPC-certificaat als een asbestattest nodig? Bij ECOTEST begrijpen we dat je jouw tijd en geld liever aan andere zaken besteedt. Daarom bieden wij een voordelige combinatiekeuring aan. Onze erkende deskundige komt één keer bij jou langs in Sint-Katelijne-Waver en voert beide inspecties gelijktijdig uit. Dit is niet alleen efficiënter, maar ook voordeliger dan twee aparte keuringen.

★★★★★
Veilige keuze voor EPC- en asbestkeuring in Sint-Katelijne-Waver
ECOTEST heeft een uitstekende Google review score met meer dan 100 vijfsterrenreviews. Klanten waarderen vooral onze duidelijke communicatie, correcte attesten, transparante prijzen en vlotte planning via onze online bookingstool.

Waarom kiezen voor de combinatie EPC + asbest in Sint-Katelijne-Waver?
Jouw erkende asbest- en EPC-deskundige in de regio Sint-Katelijne-Waver
ECOTEST is een door OVAM erkend adviesbureau met jarenlange ervaring in de regio Sint-Katelijne-Waver en omliggende gemeenten. Of het nu gaat om een rijhuis in het centrum, een appartement of een open bebouwing in de rand: wij weten precies waar we op moeten letten. Sinds de verplichting van het asbestattest in november 2022 en de strengere EPC-eisen, is een correcte en snelle afhandeling belangrijker dan ooit. Wij zorgen ervoor dat jouw dossier 100% in orde is voor de notaris.
Oude woning ouder dan 2001? Asbestattest verplicht bij verkoop
Veelgestelde vragen over EPC- en asbestkeuring Sint-Katelijne-Waver
Hier zijn wij sterk afhankelijk van de oplevertermijn van de labo’s. Ook hier rekenen we met een oplevertermijn van 10 werkdagen.
Ja, wij zijn actief in andere regio’s dan Sint-Katelijne-Waver. Wij doen keuringen in heel Vlaanderen.





